Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Passio Ecomed sp. z o.o.

Logo Passio Ecomed sp. z o.o.

 

Nazwa: Passio Ecomed sp. z o.o.

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Osoba do kontaktu: Waldemar Wiśniewski

Obszar działalności: Projektowanie, produkcja i sprzedaż wyrobów medycznych służących do wczesnej diagnostyki wykorzystujących technologię termografii, czyli obrazowania z wykorzystaniem promieniowania w podczerwieni. 

Informacje dodatkowe: Główny obszar działania Passio Ecomed sp. z o.o. to rozwój technologii wykorzystującej termografię jako technologii obrazowania w diagnostyce prewencyjnej skupiającej się na aspektach wczesnego wykrywania obszarów o podejrzeniu rozwoju komórek nowotworowych, obrazowaniu zmian o podłożu zapalnym oraz zwyrodnieniowym układu ruchu, czy też asymetrii termalnej ciała mogącej świadczyć o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu poszczególnych partii mięśniowych, co ma szczególne znaczenie w rozwoju skrzywień kręgosłupa.

Drugim obszarem rozwoju produktów wykorzystujących termografię jest analiza stanu fizjologicznego w stanie spoczynku i w stanie wysiłku fizycznego u sportowców. Zastosowanie termografii w tym obszarze może zrewolucjonizować podejście do szeroko pojętego treningu personalnego, a także w obszarze rehabilitacji sportowej i prewencji urazów mogących się pojawić w trakcie aktywności sportowej.  

 FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej