Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Fundacja Bezpieczna Energia

fundacja bezpieczna energia

 

 

 

 

 

Nazwa: Fundacja Bezpieczna Energia

WWW: bezpiecznaenergia.org

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Sebastian Kwapuliński

Obszar działalności: Fundacja Bezpieczna Energia została powołana z myślą o przekazywaniu wiedzy, inspiracji i wsparcia w zakresie przedsięwzięć ekologicznych i energetycznych. Fundacja stara się budować przestrzeń do dyskusji, spotkań i wymiany doświadczeń w obszarze szeroko rozumianej energetyki i bezpieczeństwa energetycznego – zarówno na gruncie lokalnym, jak i międzynarodowym.

Informacje dodatkowe: Fundacja wspierama inwestycje, które prowadzą do wytwarzania energii w sposób zrównoważony i nie zakłócający otaczającego środowiska. Współpracuje zarówno ze spółkami z branży energetyki konwencjonalnej, jak i odnawialnej, za swój główny cel stawiając promowanie przemyślanych i bezpiecznych społecznie inicjatyw.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej