Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

GCInstruments Sp. z o.o.

gc instruments

 

 

 

 

 

 

 

Nazwa: GCInstruments Sp. z o.o.

WWW: www.gcinstruments.pl

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Marek Klein

Lokalizacja: pomieszczenie nr 308, piętro II

Obszar działalności: GC Instruments Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i produkcją chromatografów gazowych i innych urządzeń analitycznych dla nauki i przemysłu. Ponadto firma posiada w ofercie także nowy typ detektora (a w zasadzie przed-detektora) utleniająco-metalizujący.
Informacje dodatkowe: Szkoleniowy chromatograf został zaprojektowany szczególnie z myślą o roli dydaktycznej, jako pomocne narzędzie dla uczelni wyższych jak również szkół średnich o profilu chemicznym. Jednak prezentowane urządzenie z pewnością znajdzie zastosowanie w laboratoriach badawczych i komercyjnych oraz w przemyśle jako wsparcie szczególnie mikro i małych przedsiębiorców.

Przemysłowy chromatograf gazowy - urządzenie może znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach. Jedną z możliwości proponowanych przez GC Instruments jest możliwość zmodyfikowania szkoleniowego chromatografu gazowego do wersji przemysłowej- urządzenia typu mikro GC.

 FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej