Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Stowarzyszenie Klaster Mebel Elbląg

Stowarzyszenie Klaster Mebel Elbląg

 

Nazwa: Stowarzyszenie Klaster Mebel Elbląg

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Damian Kowalski

Lokalizacja: pomieszczenia nr 335, 338, piętro II

Obszar działalności: Elbląski Klaster skupia przedsiębiorstwa sektora produkcji mebli i komponentów, ale także organizacje z branży produkcji szkła artystycznego, transportu i opakowań, handlu, marketingu i reklamy, bankowości oraz instytucje otoczenia biznesu

Informacje dodatkowe: Celem działalności Klastra jest podniesienie efektywności działania sektora branży meblarskiej na rynku krajowym i zagranicznym jako grupy związanej z Ziemią Elbląską, uaktualnienie wiedzy co do zasad i metod produkcji oraz praktyki współpracy, wytworzenie trwałych połączeń kooperacyjnych procesów w ramach grupy oraz unowocześnienie i modernizacja procesów oraz produktów.

 FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej