Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Metrotest Sp. z o. o.

Metrotest Sp. z o. o.

 

Nazwa: Metrotest Sp. z o. o.

WWW: www.metrotest.com.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Bogusław Marciniak

Lokalizacja: pomieszczenia nr 119-127, parter

Obszar działalności: Firma  METROTEST obejmuje swoją działalnością  dwa obszary dziedzin laboratoriów: laboratoriów badawczych oraz laboratoriów wzorcujących.

Informacje dodatkowe: Laboratoria badawcze wykonują badania metaloznawcze i ekspertyzy materiałowe. W zakresie badan metaloznawczych realizowane są badania wytrzymałościowe, badania metalograficzne i badania analiz chemicznych metali. 

Laboratoria wzorcujące przeprowadzają wzorcowania przyrządów pomiarowych i wykonują pomiary parametrów  wielkości fizycznych. Wzorcowania przyrządów pomiarowych, przeprowadzane laboratoriach pomiarowych realizowane są w dziedzinach dotyczących wielkości geometrycznych, wielkości elektrycznych i   temperatury,  a także wielkości  siły i momentu siły. Najnowszą, wdrożoną w 2019 roku,  dziedziną wzorcowania w firmie METROTEST jest wzorcowane ciśnieniomierzy i sprawdzanie reduktorów ciśnienia. Pracownia wzorcowania ciśnieniomierzy zlokalizowana jest w filii METROTERST w Elbląskim Parku Technologicznym.
Spółka posiada System  Zarządzania wprowadzony zgodnie z wymaganiami z aktualnej normą PN-EN ISO/IEC 17025 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”.

Laboratoria firmy „METROTEST” Sp. z o.o. uzyskały akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą  w zakresie Laboratorium Badawczego numer certyfikatu   AB099 w 1996 roku i Laboratorium Pomiarowego numer certyfikatu AP005 w 1997 roku. 

Poza akredytacją, laboratoria badawcze posiadają certyfikaty uznania: Urzędu Dozoru Technicznego, Polskiego Rejestru Statków,  BUREAU Veritas. Ponadto Laboratoria potwierdzają swoje kompetencje techniczne poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych programach biegłości  badań i wzorcowania.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej