Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Metrotest Sp. z o. o.

Metrotest Sp. z o. o.

 

www.metrotest.com.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

osoba kontaktowa: Bogusław Marciniak

nr pomieszczeń: 119-127

„METROTEST” Sp. z o.o. – firma, która powstała aby wspierać firmy w różnych gałęziach gospodarki, wytwarzające wyroby i realizujących usługi.  
 
Spółkę METROTEST zarządza Bogusław Marciniak – Prezes Zarządu, a cały zespół firmy  tworzy  30 specjalistów. W Elbląskim Parku Technologicznym firma posiada swoją filię , a jej główna siedziba znajduje się przy ulicy Stoczniowej 2 w Elblągu.
Firma  METROTEST obejmuje swoją działalnością  dwa obszary  dziedzin laboratoriów:
- laboratoriów badawczych
- laboratoriów wzorcujących

Laboratoria badawcze wykonują badania metaloznawcze  i ekspertyzy materiałowe.  W zakresie badan metaloznawczych realizowane są badania wytrzymałościowe, badania metalograficzne i badania analiz chemicznych metali. Badania metaloznawcze realizowane są na odcinkach próbnych otrzymanych od klientów w laboratoriach, a także mogą być realizowane bezpośrednio na obiektach u Klienta.
Laboratoria wzorcujące przeprowadzają wzorcowania przyrządów pomiarowych i wykonują pomiary parametrów  wielkości fizycznych. Wzorcowania przyrządów pomiarowych, przeprowadzane laboratoriach pomiarowych realizowane są w dziedzinach dotyczących wielkości geometrycznych, wielkości elektrycznych i   temperatury,  a także wielkości  siły i momentu siły. Najnowszą, wdrożoną w 2019 roku,  dziedziną wzorcowania w firmie METROTEST jest wzorcowane ciśnieniomierzy i sprawdzanie reduktorów ciśnienia. Pracownia wzorcowania ciśnieniomierzy zlokalizowana jest w filii METROTERST w Elbląskim Parku Technologicznym.
 
Spółka posiada System  Zarządzania wprowadzony zgodnie z wymaganiami z aktualnej normą PN-EN ISO/IEC 17025 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Laboratoria firmy „METROTEST” Sp. z o.o. uzyskały akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą  w zakresie Laboratorium Badawczego numer certyfikatu   AB099 w 1996 roku i Laboratorium Pomiarowego numer certyfikatu AP005 w 1997 roku.
Uzyskanie i utrzymywanie certyfikatów akredytacji zapewnia klientom  METROTEST, że otrzymują sprawozdania z badań i świadectwa wzorcowań  z wynikami obiektywnymi, wiarygodnymi,   a zastosowane techniki badań i pomiarów odpowiadają wymaganiom odpowiednim  dokumentów.
Poza akredytacją, laboratoria badawcze posiadają certyfikaty uznania: Urzędu Dozoru Technicznego, Polskiego Rejestru Statków,  BUREAU Veritas.
Ponadto Laboratoria potwierdzają swoje kompetencje techniczne poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych programach biegłości  badań i wzorcowania.

W związku z wiarygodną działalnością firmy ukierunkowaną  na wspieranie firm elbląskich oraz z całej Polski, potrzebujących wsparcia w zakresie badań metaloznawczych na różnych etapach procesów wytwarzania wyrobów, w celu potwierdzenia i ich jakości, a także użytkowania w  procesach wytwarzania przyrządów pomiarowych o wymaganej dokładności, firma METROTEST w sposób stały zwiększa liczę klientów. Aktualnie rocznie obsługuje około 700 firm z różnych gałęzi gospodarki naszego kraju.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej