Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Euro- Projekt Grzegorz Latecki

euro-projekt

 

www.europrojekt.elblag.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
osoba kontaktowa: Grzegorz Latecki
nr pomieszczenia: 325 - piętro II

 

Przedmiot działalności: biuro projektowe, siedziba firmy.

Biuro projektowe zajmuje się projektowaniem różnorodnych obiektów budowlanych. Zakres naszych możliwości i zainteresowań jest niemalże nieograniczony: wielorodzinne i jednorodzinne budynki mieszkalne w tym przebudowy budynków poprzemysłowych- lofty, budynki administracyjno-biurowe, usługowo-handlowe, przemysłowe, oświaty, służby zdrowia, hale produkcyjne, koncepcje i projekty zagospodarowania terenu jak również projekty drogowe i inne specjalistyczne opracowania, jak na przykład miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej