Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Eko – Partner Urszula Małek

EKO Partner

 

www.ekopartner.elblag.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
osoba kontaktowa: Urszula Małek, telefon : +48 608465461
nr pomieszczenia: 116 – parter

 

Przedmiot działalności:  operaty środowiskowe, usługi dla firm.

EKO-PARNER oferuje kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska dla przedsiębiorstwo produkcyjnych  i usługowych. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi prowadzimy obsługę  różnych firm w zakresie pozwalającym spełniać wymagania prawa środowiskowego. Specjalizujemy się także w wykonywaniu raportów oddziaływania na środowisko, sprawozdań KOBiZE, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i pozwoleń środowiskowych. Mogą Państwo skorzystać z naszej kompleksowej oferty na każdym etapie realizacji projektu w swojej działalności. Od kilku lat pomagamy naszym klientom we wdrożeniach i certyfikacji Systemu Zarządzania Środowiskowego wg Normy ISO 14001. Ostatnio rozszerzyliśmy swoje usługi o zakres związany z Systemem Zarządzania Energią, zgodnie z Normą  ISO 50001. Szczególnie cenimy sobie długoterminową współpracę z naszymi klientami.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej