Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

B&P Service Sp. Z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa

B&P Service Sp. Z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa

 

www.bpservice.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
osoby kontaktowe: Piotr Żukowski, Łukasz Konończuk
nr pomieszczeń: 329, 330, 331 - piętro II


Przedmiot działalności: biuro handlowe, biuro zarządu, chemia przemysłowa.

Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów, poprzez dostarczenie profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości produktów, wspomagających między innymi działy produkcyjne, metalurgiczne, utrzymania ruchu, mechaniczne, elektryczne, energetyczne oraz służby sanitarne przy dbaniu o środowisko naturalne. B&P Service koncentruje się na zmniejszeniu negatywnych wpływów, jakie na środowisko mogą wywierać działania przemysłu. Misją firmy jest dotarcie z ofertą wysokiej jakości eko-technologicznych produktów czyszczących oraz nowatorskich technologii antykorozyjnych do jak najszerszych grup odbiorców zarówno na terytorium Polski, jak i poza jej granicami.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej