Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych

certyfikatLaboratorium posiada akredytację PCA nr AB 1546 na zgodność z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005, Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących, w zakresie badań chemicznych, analityki chemicznej wody, wody do spożycia i ścieków oraz w zakresie badań właściwości fizycznych, wody, wody do spożycia i ścieków.

 

 

 

Wykaz urządzeń i cennik

Regulamin dostępu

 

LZAŚ otrzymało akredytację PCA na wykonywanie badań w zakresie badań chemicznych i właściwości fizycznych wody, wody do spożycia i ścieków. Są to takie oznaczenia jak parametry fizykochemiczne, stężenia anionów metodą chromatografii jonowej, stężenie pestycydów chloroorganicznych metodą chromatografii gazowej, stężenie metali metodą absorpcyjnej spektrometrii atomowej oraz spektrometrii mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej, jak również oznaczanie węgla organicznego metodą spektrometrii w podczerwieni.

Poza badaniami akredytowanymi Laboratorium wykonuje prace badawczo-rozwojowe w zakresie badań żywności, odpadów komunalnych, osadów ściekowych i dennych, gleby, jak również pomiary poziomu dźwięku farm wiatrowych. Jesteśmy, poza firmą Metrotest i EnviChem, trzecim laboratorium akredytowanym w EPT i szóstym w Elblągu. Daje nam to możliwość wykonywania szerokiego zakresu analiz. Akredytacja została nam przyznana na okres 4 lat, przy czym co roku działalność Laboratorium będzie weryfikowana przez auditorów PCA pod kątem zgodności z wymaganiami normy ISO 17025.
FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej