Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Postępowanie przetargowe na świadczenie usługi opiekuna przedsiębiorstwa typu startup

Hub of Talents

W związku z realizacją przez Elbląski Park Technologiczny projektu pt. „Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents” informujemy o wszczętym postępowaniu przetargowym nr EPT.271.1.2016.AO/1.1.1.POPW na Świadczenie usługi opiekuna przedsiębiorstwa typu startup.

Ogłoszenie o wyborze oferty najkorzystniejszej

Informacja o zmianie Wykonawcy EPT

 

Postępowanie przetargowe jest realizowane na potrzeby realizacji projektu „Platforma startowa dla nowych pomysłów – Hub of Talents” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 Osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów.

ZMIANA TREŚCI SIWZ NR 1 ORAZ INFORMACJA O PRZEDŁUŻENIU TERMINU SKŁADANIA OFERT

Zmiana 1 Treści SIWZ
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 20.07.2016r.

I. W Załączniku nr 1 do SIWZ zapis pkt VI ppkt. 2 o treści:
Czas poświęcony na wykonanie czynności i zadań Opiekuna dla jednego przedsiębiorstwa typu startup nie może być krótszy niż 120 godz. w miesiącu (1 godzina = 60 minut) powiększonych o dodatkowe nieodpłatne godziny, zadeklarowane przez wykonawcę w trakcie całego procesu inkubacji (jeżeli zadeklarował w ofercie).

zastępuje zapisem o treści:
Czas poświęcony na wykonanie czynności i zadań Opiekuna dla jednego przedsiębiorstwa typu startup w całym procesie inkubacji nie może być krótszy niż 120 godz. (1 godzina = 60 minut) powiększonych o dodatkowe nieodpłatne godziny, zadeklarowane przez wykonawcę w trakcie całego procesu inkubacji (jeżeli zadeklarował w ofercie).


II. Zamawiający przedłuża termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu do dnia:
01.08.2016 roku do godz. 09.00
Zamawiający informuje, że otwarcie ofert nastąpi w dniu 01.08.2016 roku o godz. 10.00 w Elbląskim Parku Technologicznym – Elbląg, ul. Stanisława Sulimy 1, piętro III, pok. Nr 419.

Zamówienie publiczne podzielone zostało na 5 analogicznych części, przy czym wykonawca może złożyć swoją ofert wyłącznie w jednej części, ale część w której zamierza złożyć ofertę może wybrać dowolnie. Zapraszamy do składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.

Dokumenty do pobrania w załączeniu:

 

 

FE PW POZIOM-Kolor-01flaga UEunia europejska EFRR z lewej PLFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej