Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Olaf wygranym na standupowej scenie

IMG 2079Lokalny Rolnik najlepiej ocenionym pomysłem na SCENIE STANDup STARTup. Olaf Baranowski – młody przedsiębiorca został nagrodzony największym aplauzem publiczności podczas sceny Startup Standup na III Rodzinnym Pikniku Nauki i Techniki. Pomysł na aplikację, która będzie informować użytkownika, gdzie można kupić najlepsze i najświeższe produkty bezpośrednio od rolnika w regionie.

 

Olaf za swój pomysł otrzymał nowoczesnego smartfona, który mamy nadzieję pomoże mu w utrzymywaniu kontaktów biznesowych i w sprawniejszym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

O miano najlepszego pomysłu walczyli również: Mateusz Lubiński z systemem dla niewidomych, dzięki któremu osoba niewidząca będzie słyszała to czego nie może zobaczyć, Jakub Karakiewicz: welcome home broker nieruchomości aplikacja dla biur nieruchomości, Bartek Polak: automatyzacja zakupu kwiatów z poczty kwiatowej lub wysyłki czekoladek- automatyzacja wiadomości sms/@ z życzeniami- przypominanie o rocznicach, urodzinach, itp. oraz Krzysztof Gąsiorek i jego produkcja kajaków dla dzieci.
Imprezę poprowadził standuper Mieszko Minkiewicz.

 

20160604 150005IMG 1945IMG 1974IMG 2017IMG 2038IMG 2059IMG 2075IMG 2077IMG 2079IMG 2110IMG 7353

Przedsięwzięcie organizowane jest w związku z realizacją projektu Platformy startowe dla nowych pomysłów Hub of Talents współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt realizowany jest w ramach Poddziałania 1.1.1 PO Polska Wschodnia.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej