Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Opracowanie innowacyjnych rozwiązań dla firm w Elbląskim Parku Technologicznym poprzez transfer specjalistycznej wiedzy

Okres realizacji projektu: 01.01.2014 – 31.03.2015
Wartość projektu: 1 284 763,50 zł

Projekt jest skierowany do 5 konkretnych przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego z subregionu elbląskiego, poszukujących nowych rozwiązań podnoszących ich konkurencyjność rynkową, współpracujących z Elbląskim Parkiem Technologicznym tj.:

  • JETSYSTEM
  • ENVI-CHEM
  • POLISH SNAIL HOLDING
  • METROTEST
  • APDIZAJN AGATA ZAMBRZYCKA

Głównym celem projektu jest podniesienie stopnia współpracy przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego poprzez nawiązanie współpracy z Jednostkami Naukowymi w celu stworzenia konkretnych efektów wdrożeniowych.

Projekt zakłada opracowanie dokumentacji wdrożeniowych dla 5 przedsiębiorstw prowadzących do zastosowania rozwiązania innowacyjnego w przedsiębiorstwach w zakresie rozwiązań innowacyjnych w obszarach: organizacji, produktu, marketingu i procesu produkcji.
Dzięki projektowi zwiększy się dostęp przedsiębiorstw do wiedzy naukowej niezbędnej do stworzenia konkretnych efektów wdrożeniowych. Zakładany efekt realizacji projektu to zwiększenie transferu wiedzy i wzmocnienie powiązań sfery B+R z przedsiębiorstwami, służące rozwojowi gospodarczemu regionu.

 FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.pl

 Program Rozwój Polski Wschodniej