Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Sternik. Cała naprzód! - konkurs dla firm i JTS

Z inicjatywy Banku Gospodarstwa Krajowego powstał konkurs Sternik. Cała naprzód!, którego celem jest nagrodzenie i promowanie organizacji, które najlepiej poradziły sobie z epidemią koronawirusa i wyszły z kryzysu obronną ręką. To konkurs dla firm, szpitali, jednostek administracji (w tym JST) lub NGO z województwa warmińsko-mazurskiegoktórzy wykazali się elastycznością, kreatywnością i najsprawniej poradziły sobie z nowymi wyzwaniami.

Sternik. Cała naprzód! jest konkursem dla firm, szpitali, jednostek administracji (w tym JST) i organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, które nie ustają w walce z żywiołem pandemii COVID 19. To konkurs dla tych, którzy mimo niesprzyjających okoliczności pracują, inwestują, patrzą długofalowo, i swoimi działaniami inspirują innych. Tych, którzy możliwie jak najlepiej wykorzystują dostępne zasoby - zarówno własne, jak i komercyjne, czy też dostępne programy pomocowe, by wzmocnić swoje firmy i utrzymać miejsca pracy.

Organizator konkursu wraz z partnerami chcą docenić firmy lub osoby, które mierząc się pandemią i codziennymi trudnościami na polu biznesowym najsprawniej poradziły sobie z nowymi wyzwaniami.

Zachęcamy do składania zgłoszeń zarówno po to by sięgnąć po nagrody i promować swoją markę, ale także po to – by dzielić się z innymi swoimi pomysłami, swoim sukcesem.

Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.bgk.pl/sternik-cala-naprzod Uczestnik może sam złożyć formularz zgłoszeniowy lub może zostać zgłoszony przez inne firmy, pracowników firm/szpitali/instytucji.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Organizatorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z partnerami:

- Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim,
- Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego,
- Narodowym Bankiem Polskim,
- Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną,
- Warmińsko-Mazurską Agencją Rozwoju Regionalnego,
- Warmińsko-Mazurskim Klubem Biznesu,
- Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim,
- Grupą WM,
- TV Kopernik.

Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Sternik. Cała naprzód!

 

Źródło: Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Załączniki:
Download this file (STERNIK ONE PAGER.pdf)Sternik. Cała naprzód! - o konkursie[ ]1105 kBFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej