Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

„Spółdzielnie energetyczne – nowy wymiar energii dla społeczności lokalnej”

W imieniu Stowarzyszania na rzecz Efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego oraz Elbląskiego Parku Technologicznego pragniemy zaprosić Państwa do udziału w I wydarzeniu z cyklu „Spółdzielnie energetyczne – nowy wymiar energii dla społeczności lokalnej”, które odbędzie się 13 sierpnia 2020 roku, o godz.10:00 w Elbląskim Parku Technologicznym przy ul. Stanisława Sulimy 1 w Elblągu. Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Sollare Prąd ze Słońca.

Celem spotkania będzie m.in. określenie społeczno-gospodarczych uwarunkowań tworzenia spółdzielni energetycznych w Polsce, a przede wszystkim przedstawienie korzyści dla społeczności lokalnych. Zadaniem spółdzielni energetycznych jest produkcja energii w ośrodkach rozproszonych i konsumpcja tej energii na własne potrzeby spółdzielców, w tym mieszkańców, rolników czy przedsiębiorstw reprezentujących gminy wiejskie i miejsko-wiejskie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do dnia 12 sierpnia 2020 roku na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub telefonicznie tel.: 506777493FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej