Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Instalacje fotowoltaiczne - energia ze słońca

Firma INFO ENERGIA  w partnerstwie z Elbląskim Parkiem Technologicznym pragnie zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne w temacie: Instalacje fotowoltaiczne - energia ze słońca.

Termin spotkania: 29.06.2020r o godz. 10:00

Miejsce spotkania: Elbląski Park Technologiczny, 82-300 Elbląg, ul. Sulimy 1,  sala nr 222 I piętro

Prowadzący spotkanie: Jarosław Rolnicki, doradca techniczno–handlowy ds. fotowoltaiki, reprezentujący firmę „Info Energia” z siedzibą w Kwidzynie.

Instalacje fotowoltaiczne są nowoczesnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami pozwalającymi na wytwarzanie naturalnego i taniego prądu z promieni słonecznych. Tego typu instalacje powodują  znaczne obniżenie rachunków za prąd w przypadku odbiorców indywidualnych oraz  firm.
Warto jednocześnie dodać, że od zeszłego roku „prosumentem” a tym samym beneficjentem ulg mogą być także małe i średnie firmy, podobnie jak  osoby indywidualne.

Na spotkaniu zostaną zaprezentowane:

- informacje nt. fotowoltaiki, jako technologii do samodzielnego wytwarzania energii elektrycznej na potrzeby własne,
- zasady działania instalacji,
- zasady rozliczeń wyprodukowanej energii elektrycznej z zakładem energetycznym dla prosumentów, którymi mogą być małe i średnie przedsiębiorstwa,
- aktualne sposoby finansowania a także dotacje i ulgi podatkowe.

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 26.06.2020r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 55 239 34 67FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej