Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

SKAN 3D Warsztaty Z FIRMĄ Lenso Sp. z o.o.

skan 3dZapraszamy na bezpłatne warsztaty, prezentujące możliwości skanera 3D, będącego na wyposażaniu Elbląskiego Parku Technologicznego. Spotkanie odbędzie się 09.07.2020 roku (czwartek) o godzinie 10:00. Zajęcia poprowadzi pracownik serwisu firmy Lenso Sp. z o.o.

 

 

SKANER 3D, Gom mbH Atos CS 5M wraz z kamerą do wykonywania zdjęć 3D Ceaform Cyclop

Skaner ATOS jest przemysłowym, optycznym systemem o wysokiej rozdzielczości do pomiaru współrzędnych 3D. Zapewnia szybki, dokładny pomiar danych i wpływa na ogólny łańcuch procesu przemysłowego, począwszy od projektowania poprzez produkcję do konserwacji. Skaner ma szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu dla komponentów takich jak blachy, narzędzia, matryce, łopatki turbin, prototypy, części formowane wtryskowo i odlewane. Cała geometria w postaci gęstej chmury punktów lub siatki trójkątów szczegółowo opisuje powierzchnie obiektu odzwierciedlając przy tym elementy geometryczne.

Skaner ATOS umożliwia pomiary obiektów o różnych gabarytach, właściwościach i wykończeniach powierzchni, zapewniając:
Dokładne współrzędne 3D i wysokiej jakości dane
Parametryczną inspekcję i analizę
Odchyłki na całej powierzchni i w przekroju od CAD lub części od części
Analizę przekrojów, trendów oraz GD&T
Kompletne raporty pomiarowe

Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty zostaną przeprowadzone z dochowaniem wszelkich zasad epidemiologicznych. Ilość miejsc ograniczona.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej