Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Trwa rekrutacja do projektu Inkubator Przedsiębiorczości „Starter WiM”

Projekt Inkubator Przedsiębiorczości „Starter WiM” realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP oraz Ad Rem sp. z o.o, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 01.03.01 Inkubowanie Przedsiębiorstw. 

Celem projektu jest inkubacja firm w początkowej fazie rozwoju, tj. funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 3 lata poprzez wystandaryzowane usługi niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oferujemy usługi prawne, księgowe, promocyjne, ICT, mentoring, coaching, szkolenia, doradztwo oraz opiekę biznesową lub inne uzasadnione z punktu widzenia potrzeb i rozwoju wspieranego przedsiębiorstwa usługi. Projekt oferuje także najem powierzchni biurowej z niezbędnym wyposażeniem oraz bieżącym utrzymaniem (w tym niezbędne media), na preferencyjnych warunkach.

Zasady uczestnictwa określa regulamin świadczenia usług inkubacji, który przedstawia ofertę projektu oraz zasady i warunki uczestnictwa i korzystania ze wsparcia. Udział w projekcie jest częściowo odpłatny, wsparcie udzielane jest zgodnie z przepisami udzielania pomocy de minimis.

Szczegółowe informacje na temat można uzyskać pod nr telefonu: 695-702-447 lub pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji 01.02.2020 - 31.12.2023

Osoba do kontaktu: Elżbieta Mazur, koordynator projektu

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej