Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Finał Szlachetnej Paczki 7-8 grudnia

logotyp szlachetnapaczka poziom biaC582e na czerwonymSZLACHETNA PACZKA od 2001 roku razem z nami zmienia historie ludzi w potrzebie. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

 

 

Jak sie zaangażować? Przede wszystkim wybierz Rodzinę, której chcesz pomóc. Następnie zbierz osoby, z którymi przygotujesz Szlachetną Paczkę - np. z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z pracy. Wspólnie przejdźcie do kompletowania niezbędnych produktów. W międzyczasie skontaktuje się z Tobą wolontariusz opiekujący się wybraną przez Ciebie Rodziną - to on będzie mógł odpowiedzieć na szczegółowe pytania odnośnie jej potrzeb. Pamiętaj przy tym, że ważne jest spełnienie trzech potrzeb wskazanych przez Rodzinę jako kluczowe (są one wyróżnione w każdym z opisów Rodziny). Gdy już zbierzesz produkty, zapakuj paczkę - nie zapomnij, że to prezent, więc obok mocnych kartonów i taśmy klejącej, przyda się również ozdobny papier. Później pozostaje Ci już dostarczenie Paczki do magazynu (przypisanego do wybranej Rodziny), o którym informacje znajdziesz w wiadomości, którą otrzymasz po wyborze Rodziny. Jeśli wśród potrzeb Rodziny znajdują się rzeczy wielkogabarytowe czy inne wymagające specjalnej dostawy, umów się z wolontariuszem opiekującym się Rodziną na najlepszy sposób ich dostarczenia.


Finał tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w Elbląskim Parku Technologicznym.  Stąd prezenty Szlachetnej Paczki trafią do potrzebujących rodzin.

https://www.szlachetnapaczka.pl/FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej