Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Biznes po Żuławsku

biznes po zuławskuZapraszamy na spotkanie BIZNES po Żuławsku w dniu 30.XI.2019 w godzinach od 08:30 do 14:30 do Elbląskiego Parku Technologicznego.

 

 

 

 

Agenda spotkania
08:30 do 10:00 – Networking
10:00 do 11:00 – Marek Wikiera
11:00 do 12:00 – Networking
12:00 do 13:00 – Dawid Nidzworski
13:00 do 14:30 – Loteria wizytówkowa / Networking

Nasi prelegenci.
Marek Wikiera przedsiębiorca, trener, ultramaratończyk i triathlonista. Motywem przewodnim jego panelu będą zagadnienia motywacji i inspirowania pracowników ale przede wszystkim kadry kierowniczej i właścicieli przedsiębiorstw na początku w trakcie i pod koniec działalności biznesowej. Marek Wikiera udowadnia, że granice są tylko w głowie. Sam od 20 lat z sukcesem tworzy projekty biznesowe, zasiada w zarządach kliku spółek, buduje i prowadzi programy rozwojowe dla firm. Chętnie dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje i zaraża energią do działania, motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej i łatwiej osiągać to czego pragną w życiu osobistym, biznesie, karierze, sporcie.
W 2014 roku, jako jeden z 47 osób na świecie ukończył w ciągu jednego roku morderczy cykl czterech ultramaratonów rozgrywany na największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda. Jest współautorem książki pt. „Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.”
 

oraz

Dawid Nidzworski Wiceprezes, CTO/ Dyrektor Naukowy w SensDx SA. Twórca i zarządzający Instytutem Biotechnologii i Medycyny Molekularnej. Przedsiębiorca i naukowiec, manager. Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej oraz Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG-GUMed. Doktorat obronił na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG-GUMed. Laureat m.in. programów FNP, NCBiR oraz SME Instruments (FLUSENSOR). Współautor kilkunastu publikacji, kilkudziesięciu doniesień zjazdowych oraz blisko 20 zgłoszeń patentowych. Laureat wielu nagród i stypendiów m.in. Złotego medalu z wyróżnieniem na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Warszawie – IWIS 2013; Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z wybitne osiągnięcia wynalazcze 2013; Nagrody Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska dla młodych naukowców 2014, tytułu „Very Important Polish Innovator 2015” – Fundacja Teraz Polska; Zespołowej nagrody JM Rektora UG 2015, Nagrody Prezesa Rady Ministrów za wyróżnioną rozprawę doktorską; Stypendium START FNP. Obecnie prowadzący i zarządzający kilkunastoma projektami naukowo-wdrożeniowymi (RPO Mazowieckie, Szybka Ścieżka, Tech Mat Strateg, 4.1.4, Sonata Bis). Laureat wielu nagród i stypendiów. Współautor kilkunastu publikacji, ponad 30 doniesień zjazdowych oraz blisko 20 zgłoszeń patentowych. Współwłaściciel kilku spółek z branży: consultingowej, kosmetycznej, diagnostycznej, nanotechnologii czy biotechnologii. Zaangażowany w promocję i rozwój branży biotechnologicznej w Polsce oraz transfer technologii.

 

Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia. Wstęp i Opłata za catering będzie przekazana na cele charytatywne Stowarzyszenia ESWIP. Twoja obecność na konferencji jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku.  

 

Biznes po Żuławsku, spotyka się w biznesowym sercu Żuław, sali konferencyjnej (Ip.)  Elbląskiego Parku Technologicznego
Nie zapomnij wizytówek, garści dobrego humoru oraz entuzjazmu …;-)

 

Jeżeli chcesz zaistnieć na wydarzeniu jako wystawca i postawić swój roll up lub zbudować stoisko formowe i zostać PARTNEREM WYDARZENIA to wymyśl i wyczaruj piękną rzecz na loterię wizytówkową…;-) , i zgłoś się do mnie na : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do biletu: https://evenea.pl/event/biznespozulawsku/

 

Do wygrania w losowaniu wizytówek:
Samochód na weekend z pełnym bakiem , Szkoła Sprzedaży Bezpośredniej, TRENER EMERYTALNY  vouchery do spa Hotel Wieniawa, vouchery biuro podróży Itaka , Efekt Agency, WBK ,ERGO Pro , Balance świece do masażu , biznesowa sesja zdjęciowa, vouchery do spa Hotel Olimp, Be The Sky Girl, Think Tank Finance, Pracownia Lotos, Metamorfoza Seniora, Plichta, PKO, MINI, Biuro Rachunkowe Katarzyna Wróblewska TFF, Fabryka Pary, Reklamowy Gadżet, Laplanta, Biznesnafali.pl, PLAY, Qtravel.pl, Vip Event, IL Gastro, BMW, STBU, Motostrefa, TENEO oraz wiele innych fantów.

Biznes tworzą ludzie !!!FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej