Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Bądź Szefem który Doskonale Zarządza Czasem Swoim i Zespołu

bądż szefem

Czy masz wrażenie, że ŻYJESZ W NIEDOCZASIE? Większość spraw DO ZROBIENIA NA WCZORAJ, strach pójść na urlop, bo nie wiadomo, co Cię czeka po powrocie. Czy zdarza Ci się kończyć dzień Z FRUSTRACJĄ, że znowu nie udało Ci się zrealizować istotnego zadania i giniesz w natłoku priorytetów? Jeśli czujesz, że czas, mimo Twoich usilnych starań, rządzi Tobą i chcesz to zmienić, przyjdź na tę prelekcję!

 

Spotkanie będzie miało formę warsztatu, podczas którego dowiesz się, JAK ODPOWIEDNIO WYZNACZAĆ PRIORYTETY I ORGANIZOWAĆ ZADANIA, zarówno swoje, jak i zespołu. Poznasz najskuteczniejsze metody planowania, dzięki którym podniesiesz skuteczność działania we własnej firmie, a Twoi ludzie będą KOŃCZYĆ DZIEŃ PRACY Z SATYSFAKCJĄ a nie frustracją.

Zapraszamy na ABSOLUTNIE BEZPŁATNE SZKOLENIE w formie WARSZTATÓW: "Bądź Szefem, który Doskonale Zarządza Czasem Swoim i Swojego Zespołu!" w ramach cyklu Akademia Rozwoju Szefa

Dołącz już teraz do innych przedsiębiorców i managerów, którzy będą na tym BEZPŁATNYM SZKOLENIU.

⏱ 21.08.2019r. - 9:00 - 12:00FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej