Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Ostatnia szansa, by dostać 3 mln na rozwój Twojej firmy!

grantera2Wzornictwo to jedna z dziedzin, która stoi na pograniczu sztuki i biznesu. Czy design przekłada się na sukces produktu lub usługi? Co to właściwie jest design? W jaki sposób dzięki designowi możesz wyróżnić się na tle konkurencji? Czy są dostępne dotacje unijne, które umożliwią Ci sfinansowanie profesjonalnego audytu wzorniczego i wdrożenia nowego produktu lub usługi? Czy możesz w ramach dotacji zakupić maszyny i urządzenia? Ile pieniędzy możesz uzyskać?

 


Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskasz od naszych ekspertów z dziedziny wzornictwa przemysłowego, audytu wzorniczego oraz z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstw.

5 czerwca w Elbląskim Parku Technologicznym odbędzie się spotkanie dotyczące wzornictwa i designu, współorganizowane przez Granterę i  Pracodawców Pomorza. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizję Truso.Tv

Plan spotkania:

09:00                        Rejestracja uczestników

09:20 – 10:00             Karol Bober (CEO Grantery) opowie jak skutecznie pozyskać 3 mln zł w programie Wzór na konkurencję

10:00 – 10:45             Dominika Czechowsk (CEO Design and Business, wykładowca) opowie jak z sukcesem tworzyć produkty.

10:45 – 12:00             Indywidualne konsultacje, rozmowy kuluarowe przy lunchu

Czekamy na Wasze zgłoszeniaFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej