Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Żuławska Akademia Biznesu

W imieniu Centrum Technologiczno-Biznesowego Chainers Group serdecznie zapraszamy na spotkanie  Żuławskiej Akademii Biznesu skierowane do lokalnych przedsiębiorców, profesorów, doktorów, wykładowców wyższych uczelni państwowych oraz lokalnej społeczności, które odbędzie się 6 lutego 2019 roku, o godzinie 16:00 w siedzibie EPT w sali 220/221  I piętro.

 

Główne zagadnienia poruszone na pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu to m.in. zmiany w ustawach o podatku dochodowych CIT 9%, nowe zasady opłat w ZUS oraz zarządzanie Social Mediami – pozyskanie klienta z wykorzystaniem Internetu.

Goście specjalni pierwszego, inauguracyjnego spotkania Żuławskiej Akademii Biznesu.

Monika Tarnowska - właścicielka agencji reklamowej Lupa Marketing. Głównym zagadnieniem poruszonym przez nią na spotkaniu będzie 12 sprawdzonych sposobów na zwiększenie zasięgu na Facebooku.

Robert Mrozek - doradca finansowy i biznesowy, twórca Brokeria Expert. Na spotkaniu zajmie się tematem podatku dochodowego CIT 9% oraz nowymi zasadami opłat za ZUS.

Zachęcamy do udziału

Poniżej linki do rejestracji miejsc.

https://evenea.pl/imprezy/konferencje/elblag/zulawska-akademia-biznesu-inauguracja-212690

https://www.meetup.com/pl-PL/%C5%BBu%C5%82awska-Akademia-Biznesu/events/257806563/FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej