Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Usprawnij sprzedaż w swojej firmie

businessmanElbląska Izba Gospodarcza wspólnie z Elbląskim Parkiem Technologicznym, Stowarzyszeniem CHRISTOPHOROS oraz HybridSolutions serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty: Usprawnij sprzedaż w swojej firmie.

Data: 12.10.2017 r. (czwartek)
Godzina: 10:00-14:00
Miejsce: Elbląski Park Technologiczny (Sala 221)

Co trzeba usprawnić a w co nie warto inwestować czasu i pieniędzy? Na to pytanie szuka odpowiedzi każdy przedsiębiorca, który chciałby zwiększyć sprzedaż w swojej firmie. Rozpoczęcie drogiej kampanii reklamowej lub wprowadzenie na rynek nowego produktu może być ryzykowne. Dlatego, aby podjąć najbardziej korzystne decyzje, warto dokładnie przeanalizować pracę swojej firmy.

Przedsiębiorcom z Elbląga, Trójmiasta i okolic pomogą w tym warsztaty realizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Christophoros i firmy HybridSolutions. W trakcie 4 godzinnego spotkania jego uczestnicy otrzymają możliwość zbadania w jakiej kondycji jest proces sprzedaży w ich firmach, oraz co mogą zrobić aby go usprawnić, korzystając z już istniejących zasobów.

Pracujemy na konkretach - mówi prowadzący warsztaty Oleg Prybyło - Każdy uczestnik będzie z naszą pomocą krok po kroku odkrywał, jaki obszar sprzedaży powinien poprawić w swojej firmie i dlaczego. Przeanalizujemy lejki i ścieżki sprzedaży, podpowiadając w jaki sposób je ulepszyć aby firma mogła sprzedawać więcej - tłumaczy.

Warsztaty będą oparte o Teorię Ograniczeń (TOC) - to metoda zarządzania polegająca na odnajdywaniu wewnątrz firmy ograniczeń, które przesądzają o szybkości sprzedaży i tempie rozwoju przedsiębiorstwa. TOC pomaga również w bardziej dokładnym i terminowym zarządzaniu projektami oraz w podnoszeniu efektywności produkcji.

Chcemy, aby przedsiębiorcy z Elbląga i okolic stale rozwijali siebie i swoje firmy - mówi Andrzej Michalczyk, wiceprezes Stowarzyszenia Christophoros - Ciągłe doskonalenie powinno być częścią naszej misji, którą mamy jako właściciele firm i pracownicy. W ten sposób pracujemy nie tylko dla siebie ale wspieramy rozwój naszego miasta i regionu - dodaje.

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą mieli ogląd używanego przez siebie procesu sprzedaży i będą mogli zastosować proste, konkretne i elastyczne usprawnienia, które pozwolą zwiększyć sprzedaż w ich firmach.

Sponsorem i głównym organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Christophoros. Partnerami wydarzenia są Elbląska Izba Gospodarcza oraz Elbląski Park Technologiczny. Warsztaty poprowadzi Oleg Prybyło, właściciel firmy HybridSolutions i portalu SprzedawacWiecej.pl

Udział w warsztatach jest darmowy (koszt organizacji pokrywa Stowarzyszenie Christophoros) po wcześniejszej rejestracji na stronie: sprzedawacwiecej.pl lub na stronie www.121017.evenea.pl

Uwaga - potwierdzenie udziału otrzymają Państwo w oddzielnym mailu, liczba miejsc ograniczona.
Informujemy, że ze względów organizacyjnych osoby, które otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu ale nie wezmą w nim udziału będą obciążone kwotą 50zł.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej