Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Chcesz rozwinąć swój startup ? Jesteś programistą gotowym podjąć wyzwanie?

Weź udział w wydarzeniu HACK TOUR które już 13 września gościć będzie w coworkingu O4 w Olivia Business Centre. Slush, Startup Sauna i Junction –  znane i cenione „marki” w świecie startupów, programistów i innowacji – połączyły siły i wspólnie podróżują po Europie, dając uczestnikom szansę na międzynarodowy rozwój.


Przedstawiciele fińskiego ekosystemu startupowego, jednego z najlepszych na świecie, wspólnie ze środowiskiem startupowym z północnej Polski: O4, Black Pearls VC, Startup Poland, Project Startup, 3camp, Olcamp, Netcamp, Exea Smart Space – inkubator nowych technologii oraz Strefa Startup Gdynia pracują nad trzecią edycję wydarzenia, które może zmienić życie niejednego startupowca i programisty.
Wyjątkową wartością dla startupów biorących udział w HACK TOUR jest szansa zaprezentowania się przed międzynarodowymi i polskimi inwestorami. Wśród tegorocznych mentorów będą Pontus Stråhlman – członek zarządu FiBAN, niezwykle prężnej organizacji zrzeszającej nordyckich inwestorów, Peter Horsten –  założyciel i prezes Goyello, Izabela Disterheft - prezes zarządu INTERIZON, Józef Balicki – menedżer, doradca z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inwestycji kapitałowych, Matti Kari i Jarmo Kuusivuori – doświadczeni przedsiębiorcy i inwestorzy.
Dla startupów!   Weź udział w programie, zachwyć mentorów, wygraj udział w programie akceleracyjnym, jedź na Slusha!
Dla programistów! Weź udział w 4-godzinnym warsztacie, podejmij wyzwanie i rozwiąż case jednej lokalnej firmy ICT, wygraj zaproszenie na Junction!
Intensywne środowe popołudnie. Całość zacznie się 13 września (środa) o godzinie 16:00 w O4 (coworking w Olivia Business Centre, budynek Olivia Four). Równolegle w jednej sali startupy będą najpierw prezentować się (3-minutowy pitching) przed mentorami, a później rozmawiać o swoich projektach na zasadzie speed-datingu, a w drugiej – programiści będą walczyć z czasem i zadaniem. Całość zwieńczy wieczorna impreza integrująca wszystkich uczestników i organizatorów.  Warto dodać, że event odbywa się w języku angielskim, a tłumacze nie są przewidziani.
Harmonogram wydarzenia: http://startupsauna.com/local-event/gdansk-poland
Musze tam być, czyli jak się zgłosić?

Jeśli już wiesz, że nie może Cię zabraknąć, zarejestruj się na prezentację Startup Sauna, warsztaty Junction i imprezę Slush na stronie: https://slush.typeform.com/to/zO6zDk
Nie zwlekaj, 6 września - zamknięcie rekrutacji!
Więcej informacji można uzyskać u lokalnego partnera wydarzenia na stronie: www.o4.network lub pisząc maila do Marta Moksa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej