Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Warmia i Mazury współpracują ze Skandynawią

Potencjał inwestycyjny oraz możliwości eksportowe warmińsko-mazurskich produktów  do Szwecji oraz Finlandii zostaną zaprezentowane na konferencji „Otwarci na Skandynawię”, która odbędzie się 14 września 2017 roku w Elblągu.

 

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do przedsiębiorców, samorządowców czy przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z Warmii i Mazur. Udział w konferencji zapowiedzieli także reprezentanci ambasad oraz firm z Finlandii i Szwecji, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy gospodarczej na terenie województwa. Są to przede wszystkim przedstawiciele branż: budowlanej, IT, metalowej oraz tekstylnej.

- Konferencja będzie doskonałą okazją nie tylko do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami ze Skandynawii czy wymiany doświadczeń. Wyjątkowo cennym elementem będą także warsztaty poświęcone polskiej i skandynawskiej kulturze biznesowej – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. - Zaplanowano m.in. panel dyskusyjny dotyczący możliwości poszerzenia współpracy gospodarczej pomiędzy Skandynawią a Warmią i Mazurami, wynikający w dużej mierze ze zmian infrastrukturalnych w regionie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i podpisany przesłać w formie skanu do 5 września na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 89 512 51 79. Więcej informacji pod numerem telefonu 89 512 51 72, 89 512 51 90.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej