Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Krypto walut

kryptokopiarkiFirma UNLIMITED serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczace Krypto walut, które rozpocznie się o godzinie 18:00, dn. 30 sierpnia br. w sali 220-221 w Elbląskim Parku Technologicznym. Na spotkaniu omówimy, czym są krypto waluty, jakie możliwości i korzyści płyną z ich posiadania. Historie powstania pierwszej krypto waluty jaką jest BitCoin (BTC), opowiemy również o rosyjskiej alternatywie czyli Ethereum (ETH).

 


Ponadto opowiemy o podstawowych metodach zarabiania na kryptowalutach, takich jak:
Wydobywanie - Sprzedaż własnej mocy obliczeniowej właścicielowi (Krypto Koparka) Waluty
Obrót giełdowy - Kupno/Sprzedaż walut zarabianie na kursach, na "górkach", "dołkach". Z każdym dniem rośnie liczba giełd, kantorów wymiany oraz instytucji płatniczych, pośredniczących pomiędzy użytkownikami.
Kontrakty wydobywcze - Inwestowanie w moc obliczeniową, danej kopalni. Na dzień dzisiejszy jest ich więcej niż 100 na świecie.

Na spotkaniu pojawia się znani goście z branży m.in. z Legnicy, Gliwic, Łodzi, Rudy Śląskiej czy Lubina. Wielu przedsiębiorców z Elbląga, Trójmiasta i okolic, również deklaruję udział w spotkaniu.
Planujemy organizować spotkania cyklicznie i zachęcać coraz to większe grono osób do pobudzania swojej świadomości, oraz szukania pasywnych metod zarobku, tak by mogli cały czas przeznaczyć na to co tak na prawdę chcą, czyli rodzina, pasja czy samorealizacja.
Podobne spotkania, miały miejsce już w Lubinie, Legnicy czy Warszawie.
Telewizją, która prowadziła relację z wydarzenia jest Dami.TV, polecamy obejrzeć i dowiedzieć się czego dotyczyły dotychczasowe spotkania.

Każdy, kto szuka nowych, lepszych rozwiązań w życiu i nie boi się odrobinę zaryzykować, bardzo skorzysta na Naszych meetingach, zarówno finansowo jak i duchowo.
Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału !!FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej