Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Proinnowacyjne usługi EPT dla MŚP

Elbląski Park Technologiczny przedłużył swoją akredytację jako ośrodka innowacji świadczącego usługi proinnowacyjne. Jest to nie tylko bardzo dobra wiadomość dla miasta, ale również dla przedsiębiorców, którzy planują pozyskać środki z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Usługi w ramach dofinansowania będą musiały być świadczone przez instytucje takie jak EPT.


Od 10 sierpnia br. do 28 lutego 2018 roku w ramach konkursu ogłoszonego przez PARP 2.3.1: Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP przedsiębiorcy mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w wysokości do  500 tyś zł. Dofinansowaniu podlegać będą projekty dotyczące zakupu usługi proinnowacyjnej wspierającej wdrożenie innowacji produktowej lub procesowej o charakterze technologicznym. Dodatkowo dofinansowaniu w ramach projektu podlegać mogą koszty realizacji inwestycji związanej z wdrożeniem innowacji technologicznej.


Elbląski Park Technologiczny posiada akredytację przyznaną przez Ministerstwo Rozwoju od marca 2016 roku. System akredytacji przygotowany został m.in. na potrzeby poddziałania POIR 2.3.1. Wsparcie mogą uzyskać zgłoszone przez przedsiębiorcę proinnowacyjne usługi doradcze, świadczone przez akredytowany ośrodek innowacji.

Zapraszamy do współpracyFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej