Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Nowy członek Gdańskiego Klubu Biznesu

Miło nam poinformować, iż jeden z naszych Parkowiczów tj. Pan Marcin Sokół – Prezes Zarządu i założyciel Laboratorium Technik Teleinformatycznych Sp. z o.o. na mocy Uchwały Zgromadzenia Ogólnego Członków Gdańskiego Klubu Biznesu w dniu 29 czerwca 2017 r. przyjęty został do grona członków niniejszego Klubu.


Gdański Klub Biznesu jest prestiżową organizacją przedsiębiorców, właścicieli i szefów czołowych firm regionu Pomorskiego. Został on powołany do życia w 1994 roku, a jego misją jest aktywizowanie gospodarki, wzajemne wsparcie w działaniach biznesowych, a także rozwój kultury, oświaty, ochrony zdrowia, jako nieodzownych czynników warunkujących tworzenie dobrobytu i rozwoju w regionie. Obecnie Gdański Klub Biznesu zrzesza 92 członków, szefów największych firm z terenu Polski Północnej. W roku 2003 aż 24 z 46 firm zrzeszonych w Klubie znajdowało się na liście 100 największych przedsiębiorstw Wybrzeża, zaś 9 na liście 500 krajów.
Kierowana przez Pana Marcina Sokoła spółka Laboratorium Technik Teleinformatycznych od początku swojego powstania jest ściśle związana z Elbląskim Parkiem Technologicznym, w którym posiada swoją siedzibę. Spółka prowadzi przede wszystkim działalność projektową w odniesieniu do inwestycji radiokomunikacyjnych oraz świadczy usługi eksperckie z obszaru informatyki i telekomunikacji. Eksperci związani ze spółką, czynnie zajmują się przygotowywaniem różnego rodzaju opinii i ekspertyz z zakresu informatyki śledczej oraz kryminalistycznych badań nośników danych. Wiodącą specjalnością firmy są jednak specjalistyczne usługi w zakresie ochrony środowiska dedykowane dla operatorów komórkowych, obejmujące m.in. prowadzenie oceny oddziaływania inwestycji radiokomunikacyjnych na środowisko i obszary prawnie chronione.

Załączniki:
Download this file (List_Pana_Marcin_Sokol.pdf)List do Pana Marcina Sokół[ ]128 kBFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej