Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

INFO DAY – Instrumenty finansowe programów Unii Europejskiej

Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne seminarium pt: INFO DAY – Instrumenty finansowe programów Unii Europejskiej, które odbędzie się 5 czerwca 2017 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji  w Olsztynie w godzinach: 9:45 – 14:00.

Seminarium organizuje Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE

W trakcie seminarium eksperci zaprezentują Państwu szeroki zakres programów i instrumentów finansowych Unii Europejskiej dedykowanych sektorowi MŚP. W załączeniu znajduje się program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego do konsultantów Enterprise Europe Network:

1. Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Piotr Łazowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zgłoszeń upływa dnia 31.05.2017 r.

Projekt Enterprise Europe Network finansowany jest przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej