Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Sukces elbląskich inkubacji

IMG 6810Zakończyliśmy wszystkie programy inkubacji w ramach Platformy startowej Hub of Talents. Wszystkie z sukcesem dla Naszych Elbląskich Startupowców.  Zoobs and Firiends, Onsmart, BVT, GCInstruments, PRB, A&G, Irpark, STKTK, Float, Future Kayaks otrzymały pozytywną rekomendację dla stworzonych w programie prototypów i już niedługo, rozpoczną sprzedaż swoich produktów.

 

Programy inkubacji w Platformie HOT to I etap – na stworzenie MVP innowacyjnych produktów. II etap wsparcia z PO Polska Wschodnia to dotacja na wprowadzenie gotowego produktu na rynek. Startupowcy aktualnie walczą w konkursach o maks. 800 tyś zł bezzwrotnej dotacji na zakup sprzętu, maszyn, wydatki związane z prowadzeniem firmy, marketing itp. Ciężka praca i efekty wsparcia w platformie zostaną po raz kolejny ocenione przez Ekspertów i choć tylko nieliczni dostaną pieniądze trzymamy kciuki za całą 10!    FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej