Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku włoskim?

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza Państwa na bezpłatne spotkanie pt. „INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku włoskim?” Spotkanie odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2014 roku, w godzinach 9:45 – 15:30, w siedzibie WMARR S.A. w Olsztynie, przy Placu Bema 3, Sala Konferencyjna, III piętro.


Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom z regionu Warmii i Mazur, którzy planują rozpocząć współpracę z Włochami oraz tym, którzy już działają na rynku włoskim.

 

PRELEGENCI:
Szkolenie poprowadzi Pani Anna Adamczak (odpowiedzialna za Italian Desk w Warszawie oraz Polish Desk w Mediolanie), z Międzynarodowej Kancelarii Prawnej dmp, Derra, Meyer & Partner.

 

PROGRAM SPOTKANIA:
1.    Ogólna charakterystyka rynku włoskiego
2.    Polsko-włoska współpraca gospodarcza
3.    Rozpoczęcie działalności na rynku włoskim
4.    Etyka i obyczaje biznesowe we Włoszech
5.    Praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców planujących współpracę z Włochami

 

ZGŁOSZENIA:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 28 marca 2014r.

Wypełnione formularze prosimy kierować do konsultantów Enterprise Europe Network - drogą mailową, faxem, bądź telefonicznie:

Magdalena Pętlak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 089 535 67 82; fax:  089 521 12 60.
Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 089 535 67 83; fax: 089 521 12 60.


Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne!

Projekt Enterprise Europe Network, którego celem jest promowanie konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw jest finansowany  z  Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz z Budżetu Państwa.

Załączniki:
Download this file (20140402 formularz.pdf)Zgłoszenie[ ]528 kB
Download this file (20140402 program.pdf)Program[ ]612 kBFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej